Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Poradna

13.1.2022

SHOP ROKU 2021

ODMĚŇTE NÁS SVÝM HLASEM V SOUTĚŽI SHOPROKU 2021 A MY VÁM NA OPLÁTKU OPĚT BUDEME DĚLAT RADOST SVÝMI CENAMI A KVALITOU PO CELÝ ROK 2022.

Číst dále
23.7.2021

Tip jak mít svůj oblíbený parfém stále u sebe

Máme tady léto, krásné slunečné počasí a s ním spojené dovolené, různé výlety, letní párty, kam si s sebou určitě chcete vzít i svůj oblíbený parfém. Nebaví Vás ale nosit velké balení, které je zbytečně těžké a nikam se nevejde? Na druhou stanu je však cenově nejvýhodnější? Máme pro Vás skvělý tip, jak tuhle situaci vyřešit.

Číst dále
8.2.2021

SHOP ROKU 2020

ODMĚŇTE NÁS SVÝM HLASEM V SOUTĚŽI SHOPROKU 2020 A MY VÁM NA OPLÁTKU OPĚT BUDEME DĚLAT RADOST SVÝMI CENAMI A KVALITOU PO CELÝ ROK 2021

Číst dále
5.2.2021

SVATÝ VALENTÝN S PARFÉMY DIESEL

Jako každý rok, tak i letos se opakuje svátek Valentín, Valentýnů a Valentinů, který je dne 14. února. Tento den je spojen i s oslavou kněze a biskupa Svatého Valentina, který zemřel mučednickou smrtí v roce 269. Latinským jménem tohoto muže se pojmenoval i Svátek svatého Valentýna. Spojitost mezi knězem a dnem zamilovaných je ten, že Valentin tajně oddával, i když byl v téže době zakázán sňatek.

Číst dále
30.3.2020

Rozkvetlý jarní look

První jarní den se již mihnul v našich kalendářích a počasí tomuto ročnímu období začíná pomalu odpovídat. Užíváme si čím dál jasnějších ranních paprsků, budících nás svou hřejivou náručí a venkovní teploty lákají na zdravé procházky. Makeup Revolution London neotálel a přichystal hravé novinky, skvěle se hodící do kouzla jarních dnů. Těšte se na nepřeberné množství barev, ještě lepší složení a jako vždy rozpustilé a veselé balení.

Číst dále
28.6.2019

Záchrana vlasů po slunění

Léto je v plném proudu, slunci vystavujeme nejen své tělo, za účelem bronzového opálení, ale také své vlasy, které pak pod tímto slunečním žárem velmi trpí a volají o pomoc. Pomocnou ruku jim můžete podat například s profesionální řadou Solar Sublime od značky L´Oréal. Svůj produkt do slunných dnů má i Schwarzkopf. Tyto přípravky se starají o to, aby vaše vlasy vyšly z náročného slunění co nejméně oslabené a poškozené. Pojďme si proto představit konkrétní parametry a účinky již zmíněné sluneční sady přípravků.

Číst dále
13.6.2019

Oslavte Den otců

Den otců oslavuje důležitou a nezanedbatelnou roli všech tatínků po celém světě. U nás V Čechách a v mnoha dalších zemích se slaví třetí červnovou neděli, je sice jen ojediněle oslavován, ale proč bychom neměli vzdát hold otcům, když dny matek, MDŽ a stejně tak i den dětí slaví úspěch po celém světě. Vznik této tradice má na svědomí Američanka, jež tímto činem chtěla ocenit snahu a úsilí svého ovdovělého tatínka, který po smrti své manželky vychoval ji a její další tři sourozence. Představujeme vám pár zajímavých typů, jimiž můžete projevit vděčnost svým ochráncům.

Číst dále
28.5.2019

Oslavme naši budoucnost - Děti

První známky o oslavě dětí jsou známy z Turecka z roku 1920, už přibližně od této doby je zvykem obdarovat ratolesti nějakým malým dárečkem, něčím co mají rády, zkrátka jim zlepšit náladu. Svátek se tak uchytil, že doteď patří mezi ty nejoblíbenější a všemi rodiči nejdodržovanější. Určitě také pro svou velikou oblíbenost u samotných oslavenců. Nabízíme vám proto hravé typy na dárky pro malá zlobidla.

Číst dále
9.5.2019

Den Matek - tipy na dárečky

Milujte a obdarujte ženy svého života, na svátek oslavující jejich důležitost a nepostradatelnost, protože matky tu pro nás budou vždy a svou bezpodmínečnou láskou nikdy nešetří, tak proč bychom my měli šetřit na nich?:) Představujeme vám proto pár zaručených tipů, jak těmto významným ženám vykouzlit úsměv na rtech.

Číst dále
6.3.2019

Retro parfémy v novém kabátku

V pátek 8. 3. si připomeneme důležitost a nepostradatelnost žen naší společnosti, a při této příležitosti si zavzpomínáme na parfémy, které mají už něco za sebou, ale stále se řadí mezi nejprodávanější vůně. Odhalíme i jejich nové variace, které se hodí pro mladé či živočišné ženy. A kdo ví? Třeba vás budeme inspirovat k daru k MDŽ :-)

Číst dále
4.2.2019

Ťuk, Ťuk! ♥ Valentýn čeká za dveřmi ♥

Svátek zamilovaných se pomalu, ale jistě blíží! Nevíte si rady, čím svou drahou polovičku obdarovat? Voňavý dárek potěší a zahřeje každé srdce. My Vám přinášíme voňavé tipy, se kterými v tento výjimečný den rozhodně nešlápnete vedle.

Číst dále
14.1.2019

PODPOŘTE NÁS V SOUTĚŽI SHOPROKU 2018, I VÁŠ HLAS PRO NÁS HODNĚ ZNAMENÁ

Děkuji, to je slovo nesoucí velkou spoustu emocí - nadšení, vřelost, vděčnost a právě tohle slovo náleží Vám všem, kteří nás podporujete, důvěřujete nám a opakovaně u nás děláte radost, ať už sobě nebo svým nejbližším.

Číst dále
9.1.2019

Nový rok,nové možnosti

Je tu nový rok a s ním přichází i nová předsevzetí. Rozhodli jste se i Vy zařadit do svého programu více pohybových aktivit? Tak si nezapoměňte pořídit i sportovní vůni, která Vás nabije enregií a zdolá s Vámi i ty nejtěžší překážky.

Číst dále
10.12.2018

Vánoční tipy

Štědrý den se nekompromisně blíží a Vy nevíte čím potěšit své blízké pod vánočním stromečkem? Máme pro Vás pár zaručených tipů, které nesmí chybět na žádném seznamu darů pro něžné pohlaví.

Číst dále
27.7.2018

Tip – Parfém na cesty

Léto – konečně jsme se dočkali hřejivého slunce, dlouhých dnů a hlavně zaslouženého volna v podobě dovolené. Ať už se chystáte prozkoumat krásu moře či zažít dobrodružství na vandru nebo jen tak relaxovat na chatě, nezapomeňte si s sebou přibalit voňavého společníka. Nechcete si brát větší velikost parfému? Zkuste plnitelný flakonek nebo mini vůně, které jsou ideální na cesty.

Číst dále
1.3.2018

Tipy k MDŽ

Mezinárodní den žen se pravidelně slaví 8. března a ač se někomu může zdát, že je svátek zapomenutý, tak opak je pravdou. Čím dál tím více mužů, ale i žen chce potěšit tento den něžné pohlaví – Ať už se jedná o přítelkyni, sestru, kolegyni či maminku.

Číst dále
8.2.2018

Valentýnské tipy na dárky

Svátek zamilovaných se pomalu, ale jistě blíží a Vy jste se ocitli bez inspirace? My Vám přinášíme tipy, čím Vaši drahou polovičku potěšit. Nachystejte atmosféru v podobě svíček, lahodné večeře s romantickým filmem a darujte parfém. Parfémy jsou známy jako „vyvolávači“ vzpomínek. Vždy, když se Vaše polovička nastříká parfémem, který dostala, vzpomene si na Vás a na tento výjimečný den.

Číst dále
17.1.2018

Hurá na ples s večerní vůní

Jak už bývá zvykem, po odchodu Tří králů nastává ta pravá plesová sezóna. Podpatky, lesknoucí se psaníčko, elegantní šaty a dokonalý make up – to vše je pro plesovou sezónu nutností. Víte však jaký parfém právě v tento noblesní okamžik použít? Máme pro Vás pár tipů vůní, se kterými nešlápnete vedle. A kdo ví, třeba se i díky vůni stanete královnou večera.

Číst dále
11.11.2017

Tipy na podzimní pánské vůně

Jakmile začne ze stromů padat barevné listí, je na čase přemýšlet o nové vůni - výraznější vůni. Nyní přicházíme s tipy na pánské podzimní vůně, které jsou absolutní špičkou pro tento rok. Jistě si každý vybere parťáka do dlouhých a chladných měsíců, který zahřeje ne jednu duši.

Číst dále
11.10.2017

Tipy na podzimní dámské vůně

Léto uteklo jako voda a podzim se ukazuje v celé své kráse. Dny se krátí, venku zdobí cesty barevné listí, děti pouštějí draky a chladnější období si vyžádalo výměnu lehkého oblečení za teplejší. Říjen je zkrátka měsíc výrazných změn a nyní je i ten správný čas vyměnit lehký parfém za těžší. Chladnější období přímo nabádá k výraznějším vůním. Díky větru a chladu se lépe rozloží jejich složení a rozvoní se v celé své parádě. Víte jaký parfém zvolit? Dnes pro Vás máme několik tipů vůní, které jsou ideální volbou do podzimního sychravého počasí.

Číst dále
22.9.2017

Zázrak v podobě pleťového séra

Pleťové sérum - Už jste o něm někdy slyšela, ale stálé ho nepoužíváte? To je velká škoda. Přitom sérum by mělo být pro ženu samozřejmostí. Proč? Je mnohem účinnější než denní krém. Díky své konzistenci se snáze dostane do hloubky pleti a tím se postará o opravdovou péči, kterou Vaše pleť potřebuje - Ať už se jedná o vitamíny, minimalizaci vrásek či třeba rozjasnění pleti.

Číst dále
7.9.2017

Profesionální štětce pro dokonalé líčení

Všimla jste si u své kamarádky, kolegyně či kolemjdoucí jak je bezchybně nalíčená? Snila jste o své vlastní sbírce kosmetických štětců, ale nevíte jak a který na co použít? Pro dokonalé, přirozené a precizní nalíčení je kosmetický štětec nutností a i z hygienického hlediska je lepší variantou než nanášení make-upu prsty. My Vám dnes přinášíme popis několika kosmetických štětců, které vám rozhodně nesmí chybě v koupelně či kosmetické taštičce.

Číst dále
30.8.2017

Zázrak v podobě šamponů s vzácnými oleji

Léto je pro většinu z nás nejkrásnější období v roce, ale i tolik obdivované sluníčko, mořská a chlorovaná voda a písek je velkým strašákem pro naše vlasy. A kdy jindy, než právě na konci letních měsíců se zaměřit na vlasovou kosmetiku, která nám vrátí zpět zdravě vypadající hřívu? Šampony se vzácnými oleji je ta pravá volba a my pro Vás máme pár tipů.

Číst dále
23.8.2017

Kvalitní zubní pastou ke krásnému úsměvu

Nikdo jistě neodepře, že péče o ústa je velice důležitá. A aby byla i účinná je zapotřebí používat kvalitní zubní pasty. Pasty na zuby jsou kosmetické a zároveň terapeutické přípravky využívané jako pomůcky při péči o hygienu dutiny ústní. Přenášejí aktivní látky a pomáhají zvýšit účinnost čištění zubním kartáčkem. Na trhu je několik druhů zubních past. Ty se liší, ať už dle příchutí, tak i podle problému, pro který jsou určeny. V dnešní době je velký „boom“ používat bělicí pasty. Protože zářivě bílý chrup je zkrátka ozdobou úsměvu.

Číst dále

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.