Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Péče při tepelné úpravě vlasů

22 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Časté žehlení, fénování, kulmování a sušení vlasům škodí. Přejete si, aby vaše vlasy vypadaly zdravě i poté, co je pravidelně vystavujete tepelné úpravě? Zařaďte do své pravidelné péče kvalitní přípravky pro tepelnou úpravu vlasů. Tito praktičtí vlasoví pomocníci na vlasech vytvoří jemný ochranný film, jenž je chrání před poškozením. Díky obsahu výživných látek s regeneračními účinky budou vaše vlasy po aplikaci navíc silnější, lesklejší a odolnější.

Chraňte své vlasy před teplem

V naší nabídce najdete kvalitní spreje, krémy i emulze pro ochranu vlasů před teplem známých značek. Vlasy byste neměly chránit jen při žehlení, ale také při sušení fénem. Mokré vlasy jsou totiž k poškození náchylnější než vlasy suché. Odborníci radí nechat po umytí vlasy chvíli volně uschnout, než je začnete sušit, a před použitím fénu aplikovat přípravek s ochranou před teplem.

Vsaďte na kvalitní přístroje pro úpravu vlasů

Zásadním krokem pro dosažení dokonalého účesu je nejen výběr správné vlasové kosmetiky pro tepelnou úpravu vlasů, ale také správná volba stylingových přístrojů. V naší nabídce nechybí ani kvalitní žehličky na vlasy.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.