Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Oční stíny

126 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chcete zvýraznit krásu svých očí? Pak by ve vaší kosmetické výbavě neměly chybět kvalitní oční stíny, které podtrhnou barvu vašich očí a opticky je zvětší. Výběr barev a odstínů je téměř nekonečný. Vsadit můžete na oblíbené béžové odstíny, výrazné modré tóny i na palety, které obsahují hned několik barev. V naší nabídce najdete matné i třpytivé oční stíny a také stíny s perleťovým efektem.

Kouřové líčení

Chystáte se na ples nebo do divadla? Pak by vaší pozornosti nemělo uniknout nadčasové kouřové líčení. Pokud je pro vás klasická černo-šedá kombinace příliš odvážná, můžete sáhnout také po jemnějších hnědých tónech, které jsou vhodné i na denní nošení.

Výběr očních stínů podle barvy očí

Nevíte, jakou barvu očních stínů zvolit? Řiďte se barvou svých očí. Pokud máte světle modré nebo modrošedé oči, budou vám slušet tmavší odstíny hnědé, světle růžová barva a fialová. Nebesky modré oči vyniknou ve spojení s ocelovou, stříbrnou nebo bronzovou barvou. Modrozeleným očím sluší nejvíce meruňkové a bronzové tóny. Zeleným očím umožní vyniknout fialové odstíny, hnědé a růžové. Stříbrné i sytě modré tóny zelené oči projasní. A jaké stíny volit k očím hnědým? Pro běžné nošení jsou vhodné odstíny meruňkové, zelené a béžové. Při slavnostních příležitostech přijde vhod růžová, zlatá, fialová i žlutá barva.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.