Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Mezizubní kartáčky

32 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Vzhledem k tomu, že klasický zubní kartáček dokáže vyčistit pouze kousací a vnější plochy zubů, je nezbytný také mezizubní kartáček, jenž se dostane i do mezizubních prostor, z nichž podle zubních lékařů pochází až 95 % problémů v ústech.

Jak vybrat správný mezizubní kartáček?

Na trhu je k dostání více velikostí mezizubních kartáčků. Ideálně velký je ten, který projde mezerou ztuha, ale zároveň se nesmí do mezizubí zasouvat silou. Ideální velikost můžete zvolit po konzultaci se zubním lékařem nebo si zakoupit balení s více velikostmi, díky němuž zjistíte, která velikost vám sedí nejvíce.

Druhy mezizubních kartáčků

Kromě různých velikostí existují i různé druhy těchto kartáčků. Setkáte se s těmi s kompaktní prodlouženou rukojetí, s výměnnými kartáčky s rukojetí, s kartáčky s klasickými štětinami, určenými pro šetrnější a preciznější čištění, a kartáčky s gumovými štětinami, které jsou určené pro rychlé vyčištění kdekoliv.

Jak používat mezizubní kartáček?

Nejdříve přiložte mezizubní kartáček špičkou ke vstupu do mezizubního prostoru, šikmo k dásni. Poté jej asi z poloviny opatrně zasuňte do mezizubního prostoru a bez posouvání jej namiřte tak, aby byl kolmo k ose zubu. Pod stejným úhlem jej opět zasuňte a vytáhněte. Takto postupujte u každého zubu.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.