Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Oční linky

57 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chcete podpořit krásu svých očí a opticky je zvětšit? Řešení nabízejí oční linky, které se postarají o váš svůdný pohled a navíc zahustí řasy, a dodají tak očím hloubku a dramatičnost. Vybírat můžete mezi linkami ve fixu, tekutými očními linkami i gelovými linkami. Také výběr barev linek je téměř neomezený, kromě klasické černé můžete svůj pohled rozzářit hnědou, modrou, zelenou nebo například slavnostní zlatou oční linkou.

Líčení podle tvaru očí

Oční linky byste měly malovat podle tvaru očí. Klasicky se linka maluje od vnitřního koutku těsně nad horními řasami a od středu oka po vnější koutek se postupně rozšiřuje. Pokud máte svěšené koutky, nedotahujte linky až k vnějšímu kraji a směřujte je nahoru. V případě očí blízko u sebe by neměla linka začínat hned u vnitřního koutku a od středu oka směrem k vnitřnímu koutku by měla být ztenčená.

Dolní oční linky

Pokud chcete pohled ještě více zintenzivnit, dokreslete i dolní oční linky. Myslete však na to, že spodní linka oko opticky zmenšuje, a proto je vhodné ji vykreslit jemně přímo pod řasami.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.