Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Žehličky, kulmy a fény na vlasy

2 produkty

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Radujte se z dokonalého účesu díky kvalitní vlasové technice z naší nabídky, ke které patří žehličky, kulmy a fény na vlasy.

Žehlička na vlasy

Toužíte po perfektně rovných nebo dokonale natočených vlasech? V obou případech vám přijde vhod žehlička na vlasy. Vybírat můžete mezi žehličkami s keramickým, titanovým a turmalínovým povrchem. Žehličky s širší velikostí plochy se hodí na narovnání hustých a kudrnatých vlasů a užší jsou skvělé k tvarování loken a vytváření objemu.

Kulma na vlasy

Chcete vlny, které vám bude každý závidět? Pak by vám kulma rozhodně neměla chybět. Keramické kulmy jsou vhodné pro všechny typy vlasů, turmalínové jsou ideální pro jemné vlasy a titanové zase pro husté a silné vlasy. Velmi praktické jsou také klešťové kulmy vytvářející pravidelné lokny.

Fén na vlasy

Fén vaše vlasy nejen rychle vysuší, ale také vytvaruje váš účes. Je možné jej použít na mokré i na suché vlasy. Pokud máte husté vlasy, vybírejte fén s příkonem 2000 wattů, který vaše vlasy vysuší rychleji. V případě, že vás trápí vlasy se sklonem ke krepatění, oceníte přístroj s iontovou nebo keramicko-turmalínovou technologií podporující uhlazení vlasů.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.