Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Korektory

58 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Kdo by netoužil po dokonalé pleti bez viditelných nedostatků? Tento sen máte i vy na dosah ruky díky naší nabídce korektorů, které si hravě poradí s nesourodým tónem pleti, červenými skvrnami, kruhy pod očima, pupínky nebo žilkami. V naší nabídce najdete tekuté i krémové korektory a také praktické paletky korektorů známých značek, mezi něž se řadí například ASTOR, BOURJOIS Paris, Dermacol a další.

Jaký korektor zvolit?

Váháte nad tím, zda sáhnout po tekutém, nebo tuhém korektoru? Vizážisté doporučují zvolit tuhý korektor v případě, že chcete vyřešit nedostatky pleti, tekuté jsou pak vhodnější na kruhy pod očima. Korektory můžete na pleť nanášet štětcem i prsty tak, že je do pokožky lehce vklepete. Ptáte se, zda korektor nanést před, nebo až po aplikací make-upu? Obě varianty jsou možné, ovšem lepšího efektu podle odborníků dosáhnete ve chvíli, kdy jej aplikujete až na make-up.

Paletky korektorů

Na trhu se setkáte i s paletkami korektorů, které přináší hned několik barev. Zelený korektor je vhodný k neutralizaci začervenalých míst na pleti a žlutý korektor vám pomůže zamaskovat nafialovělé kruhy pod očima i popraskané žilky v obličeji. Pokud chcete vsadit pouze na jeden korektor, zvolte barvu, která odpovídá tónu vaší pleti.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.