Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Rozjasňovače

67 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chcete dosáhnout při líčení profesionálního výsledku? Pak by vám ve vaší kosmetické výbavě rozhodně neměl chybět rozjasňovač neboli highlighter, který má za úkol, jak už jeho název napovídá, rozjasnit pleť. Pleť po použití rozjasňovače působí svěže a zdravě, tento malý pomocník dokáže navíc zamaskovat také nevzhledné kruhy pod očima.

Zdravě a mladistvě vypadající pleť

Rozjasňovače obsahují speciální složky odrážející světlo. Jejich úkolem tak není maskovat nedostatky, ale naopak zvýraznit určitá místa na obličeji.

Vyberte si ten pravý rozjasňovač

Na trhu jsou k dostání pudrové i tekuté rozjasňovače, které mohou být také součástí make-upu nebo tvářenky. Vybrat si můžete však nejen konzistenci, ale také odstín. Perleťově růžové tóny pleť rozzáří, béžové ji prohřejí, meruňkové podtrhnou opálení a metalické jsou vhodné na večerní příležitosti.

Jak rozjasňovač používat?

Rozjasňovač můžete aplikovat hned na několik míst na tváři. Odborníci radí rozjasňovač nanést na vrchol lícních kostí, pod celou spodní linii obočí, do vnitřních koutků očí a do žlábku nad horním rtem, díky čemuž budou vaše rty působit plnějším dojmem.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.