Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Umělé řasy

81 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Sen o nekonečně dlouhých a hustých řasách máte na dosah ruky s kvalitními umělými řasami z naší nabídky. Ať už chcete dosáhnout přirozeného vzhledu, nebo toužíte po nepřehlédnutelných řasách zdobených kamínky, u nás si zaručeně vyberete. Sáhnout můžete po nalepovacích řasách, trsových i mono řasách.

Jak umělé řasy aplikovat?

Aplikace se liší podle toho, jaký typ řas si vyberete, zda samostatné malé trsy, jež se vlepují mezi vlastní řasy, nebo řasy na celé víčko. V případě řas na celé víčko oko nejdříve naličte, vezměte umělé řasy prsty nebo pinzetou a přiložte je nejprve k vnitřní části a postupně k vnějšímu okraji. Případnou přebytečnou část odstřihněte. Následně naneste tyčinkou lepidlo na umělé řasy a přiložte řasy prostředkem na prostředek víčka a prsty přitiskněte řasy ke koutku oka a k vnitřnímu okraji. Pokud jste zvolily trsy řas, pinzetou je vlepujte do vnějšího okraje, čím blíže budete k vnitřnímu koutku, tím volte kratší řasy.

Jak odstranit umělé řasy?

Umělé řasy byste měly odstranit vždy večer před spaním, řasy se vždy z make-upu odstraňují jemně mechanicky jako první. Vnější okraj řas chyťte mezi ukazovák a palec a mírně popotahujte do doby, než se umělé řasy oddělí od vašich.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.