Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Tvářenky

98 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Tvářenka, nazývaná někdy také jako zdravíčko, by se dala nazvat zlatou tečkou make-upu. Co vše dokáže? Projasnit pleť, korigovat tvar obličeje a také tvář opticky omladit. V naší nabídce najdete tvářenky ve velkém množství odstínů světoznámých značek, k nimž se řadí Dermacol, L'Oréal Paris, BOURJOIS Paris, Chanel a další.

Pudrová, tekutá a krémová tvářenka

Váháte nad tím, zda zvolit pudrovou, tekutou, nebo krémovou tvářenku? Pokud bojujete se sušší a citlivější pokožkou, vyměňte klasickou pudrovou tvářenku za tu krémovou nebo tekutou. Tyto tvářenky pleť nevysušují a můžete je jednoduše aplikovat vklepáním prsty.

Jaký odstín tvářenky zvolit?

Při výběru tvářenky je zásadní její odstín. Světlým typům sluší světlounce růžová nebo broskvová barva. Tmavší typy by měly sáhnout po zlatohnědé, tmavě červené nebo vínové barvě. Obecně platí, že čím tmavší pleť máte, tím tmavší odstín tvářenky byste si měly vybrat.

Naneste tvářenku správně

Tvářenku byste měly nanášet podle typu obličeje. Pokud máte kulatý obličej, nanášejte ji od spánku až téměř k nosu. V případě oválného obličeji ji aplikujte od jablíčka, tedy kulaté části tváře, směrem ke spánkům. Máte hranatý tvar obličeje? Tento typ obličeje zjemníte a zakulatíte tím, že tvářenku nanesete těsně pod lícní kosti směrem ven ke spánkům. Vizážisté také radí, že čím je tvář širší, tím svisleji byste měly tvářenku nanášet a naopak.

Tip: Kvalitní štětec na tvářenku je základ

Těch nejlepších výsledků při líčení dosáhnete za pomocí profesionálních štětců. Nezapomeňte si prohlédnout naši nabídku.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.