Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Vlasová kosmetika - Novinky

48 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Kdo by nechtěl mít krásné, lesklé a zdravě vypadající vlasy? I vy můžete tohoto snu dosáhnout díky volbě kvalitních vlasových přípravků z naší nabídky. V této kategorii najdete bohatý výběr šamponů, kondicionérů, barev, olejů a sér na vlasy, balzámů a masek na vlasy a také stylingových pomocníků, hřebenů a kartáčů, přípravků proti padání vlasů i proti lupům a v neposlední řadě dárkové sady.

Jak často vlasy mýt?

Nevíte, jak často si mýt vlasy? Četnost by se měla odvíjet od typu vlasů. Pokud nemáte extrémně mastné nebo suché vlasy, měli byste si je mýt 2x až 3x týdně. Zajímá vás tak, jestli je nutné mýt vlasy šamponem dvakrát? Pokud trávíte hodně času venku nebo používáte větší množství vlasových stylingových přípravků, je opakované mytí vhodné. V případě, že však vlasy myjete téměř každý den, stačí nanést a opláchnout šampon jen jednou.

Zajímavosti o vlasech

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik máte vlasů? V průměru má člověk zhruba 100 000 vlasů, přičemž každému denně vypadne asi 50 až 150 vlasů. Jaká je nejméně častá barva vlasů na světě? Možná, že už tušíte, že je to zrzavá, tou nejběžnější je naopak černá. Věděli jste také, že vlasy rostou nejrychleji mezi 16 a 24 lety a že odborníci dokáží z vlasu pod mikroskopem říci, co jste jedli a pili a v jakém prostředí žijete? Zajímavé také je, že průměrná životnost vlasu je mezi 4 a 7 lety a že si v současnosti vlasy barví až 75 % žen.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.