Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Balzámy a masky na vlasy

132 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Nic ženě nesluší tak jako úsměv a krásné, zdravé vlasy plné lesku. Vysněných vlasů snadno dosáhnete ve chvíli, kdy o ně budete pečovat s kvalitními vlasovými produkty, k nimž neodmyslitelně patří balzámy a masky na vlasy.

Balzám na vlasy

Balzám na vlasy vám dokáže pomoci s konkrétními problémy, k nimž patří suché vlasy, roztřepené konečky nebo například podráždění a svědění pokožky hlavy. Balzámy na vlasy vlasy změkčují, dodávají jim oslnivý lesk a přispívají k tomu, že jsou vlasy příjemné na dotek.

Jak používat balzám na vlasy?

Balzám by se měl nanášet po celé délce vlasů a někdy se může nanést i na pokožku hlavy. Podle odborníků byste měli balzám na vlasy používat třikrát až čtyřikrát týdně.

Masky na vlasy

Proč jsou masky na vlasy pro krásu vašich vlasů tak důležité? Šampon ani kondicionér nemají tak silné regenerační účinky jako maska, která vlasy vyživuje, dodává jim potřebné vitaminy, posiluje vlasy a v neposlední řadě je podporuje v růstu. Maska se používá vždy po šamponu. Tedy ve chvíli, kdy jsou vlasy čisté a jejich struktura je otevřená. Doba působení se u různých masek liší, je tedy dobré se řídit příbalovým letákem. Maska na vlasy by se podle rad kadeřníků měla používat jednou, maximálně dvakrát týdně.

Jak masku na vlasy vybrat?

Masku vybírejte s ohledem na typ vlasů. V naší bohaté nabídce najdete masky pro poškozené vlasy, posilující masky, masky pro lesk a hebkost vlasů a mnoho dalších. Krok vedle bez ohledu na typ vlasů neuděláte s regeneračními a vyživujícími maskami.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.