Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Přípravky k odlíčení

47 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Cesta za krásnou pokožkou a zdravými nehty je neodmyslitelně spojena s pravidelným odličováním a také odlakováním nehtů. U nás najdete celou řadu kvalitních produktů pro odlíčení očí a odlíčení tváře a také bohatý výběr odlakovačů na nehty.

Odličovač očí

Odličovače očí se účinně a šetrně postarají o odstranění řasenky, očních stínů a linek. V naší nabídce najdete i produkty určené pro odlíčení voděodolné řasenky.

Odličovač tváře

O tom, proč je tak důležité pravidelně odličovat pleť, jste již jistě slyšeli. Pojďme si ale raději ještě připomenout několik důvodů, proč by vám odličovač pleti rozhodně neměl chybět. V prvé řadě složení make-upu škodí vaší pokožce, ve chvíli, kdy make-up neodlíčíte, velmi brzy se objeví první vrásky a další projevy stárnutí. Neodlíčený make-up také vede k suché pokožce, způsobuje podráždění pleti a zvětšuje póry.

Tipy pro odličování pleti

Odborníci radí, abyste při odličování na pleť příliš netlačili a odličovali tvář jemnými pohyby ze středu obličeje směrem ven. Při odličování byste také rozhodně neměli šetřit vatovými tamponky, je důležité odličovat pleť tak dlouho, dokud nebude tampon čistý. Rtěnku můžete odlíčit odličovačem na rty a rty následně přetřít hydratačním balzámem.

Odlakovač nehtů

Odlakovač má zásadní vliv na kvalitu nehtů. Při jeho výběru myslete na to, že složení by mělo být co nejšetrnější k nehtům i nehtové kůžičce a mělo by o nehty při odlakování pečovat a vyživovat je. Ruce byste měli předtím, než je budete odlakovávat, ponořit na několik minut do teplé vody. Následně naneste odlakovač na vatový tamponek a od nehtového lůžka směrem ven jej stírejte z nehtu pryč.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.