Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Pleťová séra

115 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Pleťová séra jsou v současnosti v oblasti péče o pleť velmi oblíbená, důvodem je jejich rychle viditelný výsledek. Správně vybrané pleťové sérum dokáže s vaší pletí bez nadsázky zázraky. Trápí vás suchá pleť, pupínky, unavený vzhled nebo přecitlivělost? Se všemi těmito problémy si séra, která obsahují antioxidanty, peptidy, kyselinu hyaluronovou, rozjasňující složky a vitamíny, dokáží poradit. Navíc umí také redukovat kruhy pod očima i pigmentaci.

Jak pleťové sérum používat?

Funkce pleťových sér se liší od funkce krémů, z toho vyplývá, že krémy nenahrazují, ale jsou dalším krokem k mladistvě a svěže vypadající pleti. Pleťová séra by se měla ráno nanášet na dobře vyčištěnou pleť a večer aplikovat před nanesením krému.

To pravé pro vaši pleť

Nabídka kvalitních pleťových sér je opravdu široká. Podle typu pleti můžete sáhnout po hydratačních sérech, zpevňujících sérech, rozjasňujících sérech, vypínacích a omlazujících sérech i ochranných sérech s vysokým UV faktorem a v neposlední řadě po účinných čisticích sérech. Jste rozhodnutí, že své pokožce dopřejete tu nejlepší péči? Začněte výběrem pleťového séra z naší nabídky.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.