Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Parfémy

63 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Hledáte intenzivní, dlouhotrvající vůni, s níž uděláte jedinečný dojem? Sáhněte po parfému (Parfum), který obsahuje 15 až 30 % vonných látek, díky čemuž je silnější než kolínské, toaletní a parfémované vody. Parfémy jsou díky své intenzitě vhodné zejména na výjimečné příležitosti a na večerní nošení. Ne nadarmo se říká, že vůně působí na naši psychiku a dokáží zlepšit náladu. Který parfém z naší nabídky vykouzlí úsměv na tváři vám? Vybírat můžete z oblíbených unisex parfémů a parfémů pro muže i ženy světových značek.

Od romantických vůní až po ty smyslné

Výběr parfémů je téměř nekonečný. Sáhnout můžete po květinových, orientálních, chyprových, fougérových, citrusových, levandulových a mošusových vonných kompozicích.

Jak parfém používat?

V případě parfémů platí, že méně je někdy více. Parfém by se měl v malých dávkách nanášet na místa na pokožce, která jsou nejteplejší, tedy za uši, na zápěstí i do loketních důlků. Parfém můžete také nanést na vlasy těsně nad pokožku hlavy. Ptáte se, jaký parfém vybrat? Výběr parfémů závisí především na vašich osobních preferencích a také na ročním období. V teplých dnech je dobré dát přednost květinovým a ovocným vonným kompozicím a v chladných ročních obdobích sáhnout spíše po kořenitých a orientálních vůních.

Složení parfémů

Parfémy se zpravidla skládají z hlavy, srdce a základu. Hlava obsahuje rychle prchavé látky, které cítíme nejdříve a které rychle odezní. V srdci parfému se nachází středně prchavé látky tvořící charakter vůně. Tyto látky se rozvinou po několika minutách. Základ je tvořený pomalu prchavými látkami působícími nejdéle, v řádu několika hodin.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.