Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Opalovací kosmetika

129 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Nezapomínejte na ochranu před poškozením pokožky vlivem slunečního záření. Mějte vždy při ruce kvalitní opalovací kosmetiku, která slibuje nejen účinnou ochranu, ale také hydrataci a péči o vaše tělo. V naší bohaté nabídce najdete krémy i mléka na opalování a také kosmetické přípravky po opalování.

Jak vybrat přípravek na opalování?

Krém, mléko, sprej či gel na opalování by měl vaší pokožce poskytnout ochranu proti UVA i UVB záření. Důležitým parametrem při výběru je ochranný sluneční faktor (SPF), který popisuje účinnost opalovacího přípravku, konkrétně jeho schopnost blokovat UVB paprsky. Přípravky označené SPF 30 odfiltrují zhruba 96,7 % UV záření a přípravky s hodnotou SPF 50 zhruba 98 % UV záření.

Proč používat přípravky po opalování?

Po každém delším pobytu na slunci je nezbytné doplnit ztracenou vlhkost a pružnost pokožky. UV záření vede k předčasnému stárnutí pokožky a vysušuje ji, kůže může být červená, bolestivá a citlivá na dotek. Vždy je proto nezbytné myslet na následnou péči. Přípravek po opalování naneste na pokožku poté, co se osprchujete. Správná péče přispěje k dlouhodobějšímu a rovnoměrnému opálení a zamezí olupování svrchní vrstvy pokožky.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.