Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Přípravky na tvář

498 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Usilujete o dokonale sjednocenou pleť bez viditelných nedokonalostí? Získejte ji díky kosmetickým přípravkům na tvář. V naší nabídce nechybí kvalitní make-upy, pudry, korektory, tvářenky, rozjasňovače, bronzery, oblíbené BB a CC krémy a fixátory make-upu a podklad pod make-up.

Dokonalá pleť ve čtyřech krocích

Předtím než nanesete samotný make-up, vsaďte na bázi pod make-up, která se používá na čistou a pleťovým krémem ošetřenou pleť. Malé množství báze jemně rozetřete po tváři konečky prstů. Báze se postará o to, aby byla pokožka vyhlazená, a vyplní jemné vrásky a póry.

Následně aplikujte make-up, jeho odstín by měl vždy dokonale odpovídat odstínu vaší pleti. Make-up testujte rovnou na obličeji, a sice na spodní hraně čelisti. Make-up naneste na pokožku obličeje a jemně jej vpracujte houbičkou, kosmetickým štětcem na make-up nebo konečky prstů. Začněte jej nanášet na čele a pokračujte směrem k linii vlasů a poté směrem k tvářím a bradě. Jako poslední make-up aplikujte na nos, bradu a na krk.

Hedvábného vzhledu pleti dosáhnete díky transparentnímu fixačnímu pudru. Proč by vám neměl chybět v kosmetické výbavě? Zmatní vaši pleť, zafixuje make-up a po celý den jej ochrání proti doteku.

Přirozené zbarvení a zdravý a svěží nádech vaší pleti dodá v poslední fázi tvářenka.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.