Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Vlasový styling

336 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Krásné vlasy jsou nerozlučně spojeny s dokonalým vlasovým stylingem. Ať už toužíte po perfektně rovných vlasech, dáváte přednost vlnám, nebo chcete vytvořit rozcuchaný účes, oceníte kvalitní vlasové stylingové produkty z naší nabídky.

Styling pro všechny typy vlasů

Jaké produkty by vám rozhodně neměly chybět ve výbavě? Jednoznačně laky, tužidla a spreje na vlasy. Laky zpevňují a fixují účes a chrání vlasy před nepříznivými vlivy. Tužidla na vlasy dodávají kadeřím objem a spreje se postarají o jemný, pevný, uhlazený účes.

Tuhé vlasové stylingové produkty

Mezi tuhé vlasové stylingové produkty patří gely, pomády a vosky na vlasy, dále pak pudry, pasty a hlíny na vlasy a v neposlední řadě gumy na vlasy. Tyto přípravky se zpravidla vyznačují lehčí fixací, jejich předností je snadné používání a skutečnost, že nezatěžují vlasy.

Pečující přípravky na vlasy

Pokud chcete dosáhnout opravdu perfektního výsledku, neměli byste zapomínat ani na úpravu vlasů pomocí pečujících přípravků, mezi něž se řadí krémy a oleje na vlasy a také produkty pro ochranu vlasů. Tito pomocníci vaše vlasy dokonale vyživí a uhladí a poskytnou jim ochranu před teplem.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.