Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Péče o nehty

74 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Pohledy lidí se velmi často stáčejí na ruce, které jsou vnímané jako naše vizitka. Je proto velmi důležité pečovat nejen o ně, ale také o nehty, které by měly být za každé situace dokonale upravené a zdravé na první pohled. Vysněného vzhledu svých nehtů snadno dosáhnete za pomocí laků na nehty, pilníků, kleštiček a produktů v oblasti péče o nehty z naší nabídky.

Tipy pro krásné nehty

Přinášíme vám hned několik tipů pro krásné nehty. Prvním z nich je masáž nehtových lůžek, kterou můžete provádět za pomocí speciálního oleje nebo olivového oleje. Masáží nehtových lůžek podpoříte růst nehtů a zbavíte se záděrů a problémů s kůžičkou. Je také velmi důležité nehtům dodávat potřebnou výživu. Přijímejte proto dostatek vitaminů a minerálů, především křemík, zinek, vápník a hořčík.

Chcete své nehty opticky prodloužit? Nalakujte je tak, aby kolem laku zůstalo zhruba milimetrové nenalakované místo, tímto způsobem docílíte mandlového tvaru nehtů. Myslete také na to, že by se kůžička kolem nehtů neměla stříhat, ale pouze jemně zatlačit, na zatlačování kůžičky nehtů je ideální neostré pomerančové dřívko. Podle doporučení odborníků byste také měli vždy při domácích pracích používat rukavice a chránit nehty před nárazem, tlakem, změnou teplot a chemikáliemi.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.