Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Pleťové masky

76 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Splňte si sen o dokonale vyživené, rozzářené a hydratované pleti díky kvalitním pleťovým maskám, které nabízejí regenerační, čistící, vyživující, omlazující nebo hydratační účinky. Díky koncentrovanému složení se pleťové masky mohou pochlubit okamžitým výsledkem.

Jakou pleťovou masku zvolit?

Výběr pleťové masky by se měl odvíjet od typu vaší pleti. Pokud se vaše pleť nadměrně leskne nebo vás trápí akné a černé tečky, měli byste sáhnout po čistící masce, zralá pleť zase ocení regenerační a omlazující masku a v případě suché pleti neváhejte použít hydratační masku. Ptáte se, jak často pleťovou masku používat? Odborníci radí, že byste jí měli hýčkat pleť alespoň jednou týdně.

Nanášení pleťové masky

K dosažení co nejviditelnějšího výsledku je důležitá nejen volba pleťové masky, ale také správné nanášení. Před tím, než masku nanesete, je nutné se odlíčit a vyčistit pleť. Následně dostatečné množství masky naneste od středu obličeje do stran a nezapomeňte na krk a na dekolt. Masku byste měli nechat působit alespoň 10 minut a následně ji smýt vlažnou vodou. Po osušení pleti na ni můžete nanést ještě denní nebo noční krém.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.