Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Opalovací přípravky na tělo

65 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chraňte své tělo před negativními vlivy slunečního záření s pomocí kvalitních opalovacích přípravků na tělo, jež mají za úkol při pobytu na slunci zabránit spálení kůže a zároveň ji ochránit před rakovinotvornými účinky UVA i UVB záření. V naší nabídce najdete účinné krémy, mléka, spreje, mlhy i pěny na opalování. Některé z těchto přípravků kůži nejen chrání, ale také urychlují proces opalování a vyživují pokožku.

Jakou ochranu opalovacího přípravku zvolit?

Přípravky na opalování se dělí do čtyř skupin podle efektivity zadržování ultrafialového záření, a sice na nízkou ochranu (SPF 6 a 10), střední ochranu (SPF 15, 20 a 25), vysokou ochranu (SPF 30 a 50) a velmi vysokou ochranu (SPF 50+). Podle čeho ochranu zvolit? Dle míry expozice slunečního záření a typu pokožky. Obecně platí, že čím je pleť světlejší a expozice vyšší, tím vyšší by měla být i ochrana.

Péče po opalování

Nezapomínejte ani na potřebnou péči po opalování, kdy je nutné se řádně osprchovat a tělo hydratovat tělovým mlékem s vysokým hydratačním účinkem nebo speciálním přípravkem po opalování.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.