Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Pleťové vody a spreje

82 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Pleťové vody jsou nezbytným krokem ke krásné, svěží a zdravé pleti. Odstraňují nečistoty a zároveň tonizují pleť. Pleťové vody pokožku osvěžují a projasní její barvu. Ať už máte suchou, mastnou, smíšenou, či citlivou pleť, na trhu jsou k dostání pleťové vody zaměřené na všechny typy pokožky. Také co se týče žádaného účinku, máte na výběr širokou škálu přípravků, od čisticích pleťových vod, přes rozjasňující vody až po hydratační a zklidňující pleťové vody.

Péče ráno i večer

Pleťovou vodu je vhodné používat při večerním odličování, ale také ráno, kdy je nutné z obličeje smýt mastnotu, kterou mohl zanechat pleťový krém. Proč je důležité používat pleťovou vodu namísto obyčejné vody? Voda nedokáže odstranit mastnotu z kosmetických přípravků a má sklon vysušovat pleť. Myslete na krásu své pleti s pravidelnou péčí díky účinným pleťovým vodám.

Pleťové vody ve spreji

Oblíbeným osvěžením nejen v parných letních dnech jsou také blahodárné pleťové vody ve spreji. Jediným stříknutím pokožku v horku osvěží a mnohé pleťové spreje jí zárověň poskytnou všech potřebné minerály a vitamíny. Vaše pokožka poté bude hebká, svěží a neuvěřitelně vitální.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.