Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Oční krémy

62 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Věnujete pokožce kolem očí potřebnou péči? Vzhledem k tomu, že právě oblast okolo očí může napovědět dost o našem věku, je velmi důležité se o ni pravidelně starat. Oční krémy oceníte, pokud vás trápí nevzhledné kruhy pod očima, vrásky nebo otoky. V naší nabídce najdete jednak oční krémy proti vráskám, a jednak ty, které zpevňují, rozjasňují, vyhlazují a regenerují kůži v oblasti očí.

Zaměřeno na krásu očí

Věděli jste, že je kůže kolem očí až pětkrát více pórovitá než na zbytku těla a je také podstatně tenčí? Oblast kolem očí je také mnohem více namáhaná a nejčastěji se právě na ní objevují první známky nezdravého životního stylu a stárnutí. Ptáte se, podle čeho vybrat oční krém? Odborníci upozorňují, že byste ho neměli vybírat s ohledem na typ pleti zbytku obličeje, ale měli byste ho volit na základně problému, který prioritně řešíte.

Jak oční krém nanášet?

Denní krém nedokáže oční krém nahradit, vzhledem k tomu oční krémy přinášejí speciální složení, které nedráždí oči a bojuje s vráskami. Oční krém na pokožku nanášejte bříšky prsteníčků a aplikujte jej na kůži jemnými poklepy nebo krouživými pohyby směrem od vnějších koutků k vnitřním.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.