Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Konturovací paletky

38 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chcete během několika tahů zvýraznit rysy obličeje nebo třeba opticky zúžit obličej? V tom případě si pořiďte konturovací paletku, na kterou nedají dopustit ani hollywoodské celebrity. Konturování obličeje je totiž v posledních letech obrovským hitem vzhledem k tomu, že díky němu můžete dosáhnout profesionálního vzhledu z pohodlí domova. V naší nabídce najdete celou řadu konturovacích paletek světoznámých značek, takže stačí zvolit odstín a můžete začít kouzlit.

Jak s konturovací paletkou pracovat?

Ještě předtím, než se pustíte do konturování za pomocí některé ze zvolených paletek, naneste na obličej make-up, stíny a dejte si řasenku. Až nyní přichází na řadu doladění kontur obličeje, při kterém vám skvěle poslouží rozjasňovač, bronzer a tvářenka, jež bývají součástí konturovacích paletek. Rozjasňovač, který je nejsvětlejší, patří na lícní kost. Bronzer se obvykle nanáší pod lícní kost a jeho odstín by se měl volit dle odstínu pleti. Tvářenka se aplikuje od jablíčka směrem do boku nebo do středu tváře.

Tipy pro používání konturovacích paletek

Při konturování byste měli respektovat tvar a rysy obličeje, na internetu najdete nespočet návodů, jak konturovat oválný, kulatý či hranatý obličej. V případě konturování obvykle platí, že méně je více, takže se vždy snažte přípravek nanést jen v takovém množství, aby výsledek působil přirozeně. Vždy také rozmařte kontury do ztracena, aby nebyly viditelné přechody.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.