Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Žehličky na vlasy

Toužíte po nádherném účesu každý den? Máte jej na dosah ruky díky žehličce na vlasy, s jejíž pomocí vlasy nejen narovnáte, ale vykouzlíte také dokonalé vlny.

Výběr žehličky na vlasy

Na trhu je k dostání široká nabídka žehliček na vlasy. Kterou tedy vybrat? Pokud chcete pouze narovnat vlasy, zvolte klasickou žehličku na vlasy, žehličky na vlny a lokny poznáte podle toho, že mají zaoblené hrany. Ionizační žehličky zabraňují elektrizování vlasů a dodávají jim oslnivý lesk a žehlicí kartáče kromě narovnání dodávají vlasům objem. Na cestách jistě oceníte také mini cestovní žehličky na vlasy.

Povrch destiček

Velmi důležitým kritériem při výběru žehličky je povrch destiček. Zvolit můžete keramiku, titan nebo turmalín. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Keramika zabraňuje teplotním výkyvům tím, že rozprostírá teplo po celém povrchu destiček. Titan se velmi rychle nahřívá, vyniká odolností proti vysokým teplotám a poškrábání a minimalizuje projevy statické elektřiny. Turmalín oceníte, pokud máte poškozené a krepaté vlasy. Tento povrch destiček totiž vlasy hydratuje.

Nezapomínejte na přípravky pro tepelnou úpravu vlasů

Předtím než vytvoříte vysněný účes za pomocí žehličky na vlasy, nezapomeňte své vlasy ochránit stylingovým přípravkem pro tepelnou úpravu vlasů, s nímž předejdete poškození vlasů.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.