káva, černý rybíz, květ marakuji
Srdcekvět pomerančovníku, jasmín sambac
Základpačuli, fazole tonka, cedr, čokoláda
Druh vůněorientálně-vanilková
Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné
Proměňte se v královnu každého večera a mějte v rukou tajnou zbraň pro hru svádění. Jak? Stačí sáhnout po dámské toaletní vodě Playboy Queen of the Game. Vaše srdce si získá příjemnou orientálně-vanilkovou vonnou kompozicí a také hravým flakonkem s uzávěrem ve tvaru oušek známého králíčka Playboye. Kromě toho vás příjemně potěší i svou nízkou cenou. Toaletní voda je určena všem dívkám a mladým ženám, které chtějí zapůsobit na své okolí i na vyvoleného muže.
Úvodní akordy patří spojení černého rybízu, květu maracuji a kávy. Srdcem se rozeznívá aroma květu pomerančovníku a jasmínu. Základ charakterizuje pačuli ve spojení s cedrem, tonkou a sladkou čokoládou.
Když se řekne Playboy, mnoho z nás si vybaví známého králíčka a také stejnojmenný časopis, který se začal vydávat v roce 1953. Dnes pod touto značkou však nenajdete jen časopis, ale také řadu produktů pro muže a ženy včetně kosmetiky a vůní, které se vyznačují svůdnými vonnými kompozicemi a hravými flakonky.
Kladypříjemná vůně