Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Gucci Gucci Rush

Pro ženy

Gucci Gucci Rush

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Vůně, která vám zrychlí tep a na které si velmi snadno vypěstujete závislost? Dámská toaletní voda Gucci Gucci Rush, jíž poznáte podle nepřehlédnutelného flakonku v červené barvě – barvě vášně. Toaletní voda světoznámé značky Gucci, s níž prožijete lásku s jediným přivoněním, byla na trh uvedená již v roce 1999 a je dílem talentovaného parfuméra Michela Almairaca. Chyprově-ovocná vonná kompozice se hodí na denní i večerní nošení ve všech ročních obdobích.

Proč si dámskou vůni Gucci oblíbíte?

S úvodem se představuje spojení sladké broskve, kalifornské gardénie a africké frézie. Srdcem se rozeznívá koriandr ve spojení s damašskou růží a jasmínem. A základ? Charakterizuje ho trio pačuli, lahodné vanilky a vetiveru.

Co o vůni pro ženy Gucci Gucci Rush říkají zákazníci?

Dámská toaletní voda Gucci Gucci Rush patří k jedněm z nejprodávanějších vůní světa parfémů a je spojená s nespočtem kladných zákaznických recenzí, podle nichž se jedná o krásnou a nezaměnitelnou vůni. Některé z recenzí zní například následovně: „Nejlepší co znám. Používám už léta a měnit v žádném případě nehodlám.“ „Používám ho už víc jak 15 let. Nevyměnila bych ho za nic na světě.“


Hodnocení

4.8 z 5
Aritmetický průměr ze 2 udělených hodnocení.
Anonymní
9. 12. 2014

Recenze návštěvníka

měla jsem možnost vyzkoušet dopředu, věděla jsem, co kupuji.

Kladyspokojenost.

Anonymní
4. 11. 2014

Recenze návštěvníka

V tomto podzimním a zimním chladném počasí tato vůně plně vystihuje moji náladu a vždy se k ní na podzim vracím, je prostě úžasná!

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.