Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Bělení zubů

3 produkty

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Kdo by netoužil po dokonale bílých a zdravých zubech, které podtrhnou krásu úsměvu? I vy můžete snadno dosáhnout hollywoodského úsměvu a zbavit se nechtěného zabarvení zubů, za nímž nejčastěji stojí genetické predispozice, pití kávy nebo kouření. Objevte sílu přípravků na bělení zubů.

Zuby jako perličky

V naší nabídce najdete účinné bělicí pudry, bělicí pásky i bělicí kondicionéry. Tyto přípravky zuby nejen bělí, ale například také osvěžují dech, pečují o dásně nebo bojují proti tvorbě zubního plaku.

Historie bělení zubů

Věděli jste, že bělení zubů není pouze trendem posledních let? Již staří Římané si bělili zuby. Ptáte se jak? Pomocí popelu z ohnišť, rozemletých cihel nebo leptání zubů kyselinou. V jiných kulturách se k bělení zubů zase používaly například luční květy. První zmínky o zubní pastě pocházejí ze 4. století v Egyptě a v 15. století v Číně se začaly používat první podoby dnešního zubního kartáčku. Velkého pokroku v bělení zubů bylo dosaženo v roce 1840, kdy byl poprvé v Itálii objeven fluorid. V roce 1900 se do zubních past jako bělicí přípravek začal přidávat peroxid vodíku. Současné přípravky pro bělení zubů však už nepoškozují zubní sklovinu a velmi často obsahují například účinné aktivní uhlí.

Péče o zuby

Cesta za dokonalými zuby začíná kromě výběru přípravku pro bělení zubů u pravidelné péče, která je založena na výběru kvalitního kartáčku na zuby, včetně těch mezizubních, pasty a ústní vody. Usmějte se na naši nabídku.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.