Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Clinique Even Better Clinical Dark Spot

Pro ženy

Clinique Even Better Clinical Dark Spot

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Clinique Even Better Clinical

Další produkty z řady

Clinique Even Better Clinical

1 443 Kč

Clinique Even Better Kit pleťová péče pro všechny typy pleti.
Složení kazety:
Even Better Clinical Dark Spot Corrector 30ml - Pleťové sérum pro redukci pigmentových skvrn
Koncentrované serum, které řeší a předchází vzniku pigmentových a stařeckých skvrn. Vyběluje a sjednocuje pleť. Klinicky účinné, jemné sérum na obličej, které pomáhá sjednotit tón pleti. Vysoce účinné antioxidanty pomáhají uchovat si zářivě jasnou pleť. Pomáhá dramaticky zesvětlit neústupné tmavé skvrny a nejednotný tón pleti. Pokročilá rozjasňující směs z houbových kvasinek pomáhá rozložit velké viditelné tmavé skvrny na menší méně viditelné částečky podobné "prachu" zapouzdřená kyselina salicylová pomáhá urychlit odstranění tohoto "prachu" pomocí exfoliace. Pomáhá chránit a zklidnit pleť, chránit před vznikem pigmentových skvrn v budoucnosti vznikajících v důsledku podráždění a škodlivých vlivů prostředí. Účinné antioxidanty pomáhají předcházet vzniku nových pigmentových skvrn způsobených nadměrnou tvorbou melaninu, která je důsledkem podráždění. Jemné složení obsahuje vylepšenou směs antiiritantů a látek, které pomáhají podpořit funkci kůže coby bariéry kvůli lepší ochraně před poškozením v důsledku podráždění.Dostatečně jemné pro každodenní použití, může se používat dlouhodobě.
Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť.
Even Better Correcting Lotion 7ml - Hydratační krém
Pomáhá sjednotit tón pleti a chrání před vznikem dalších tmavých skvrn a nejednotného tónu pleti. Pokročilá prozařující směs houbových kvasinek pomáhá rozložit existující tmavé skvrny na mikročástice "prachu" a exfoliační složky je pak odstraní. Poskytuje širokospektrální sluneční ochranu před UVB/UVA zářením.
Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť obličeje.
7 Day Scrub 30ml - Pleťový peeling
Jemný pleťový peeling dokonale odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky. Lehké složení odstraňuje přebytečný maz a poskytuje pleti potřebnou hydrataci. Po použití bude Vaše pokožku čistá, svěží a jemná.
Použití: Aplikujte jemnou masáží na pleť. Poté důkladně opláchněte.
Bag

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.