Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Clinique Even Better Clinical Dark Spot

Pro ženy

Clinique Even Better Clinical Dark Spot

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Clinique Even Better Clinical

Další produkty z řady

Clinique Even Better Clinical

1 778 Kč

Clinique Even Better Kit pleťová péče pro všechny typy pleti.
Složení kazety:
Even Better Clinical Dark Spot Corrector 30ml - Pleťové sérum pro redukci pigmentových skvrn
Koncentrované serum, které řeší a předchází vzniku pigmentových a stařeckých skvrn. Vyběluje a sjednocuje pleť. Klinicky účinné, jemné sérum na obličej, které pomáhá sjednotit tón pleti. Vysoce účinné antioxidanty pomáhají uchovat si zářivě jasnou pleť. Pomáhá dramaticky zesvětlit neústupné tmavé skvrny a nejednotný tón pleti. Pokročilá rozjasňující směs z houbových kvasinek pomáhá rozložit velké viditelné tmavé skvrny na menší méně viditelné částečky podobné "prachu" zapouzdřená kyselina salicylová pomáhá urychlit odstranění tohoto "prachu" pomocí exfoliace. Pomáhá chránit a zklidnit pleť, chránit před vznikem pigmentových skvrn v budoucnosti vznikajících v důsledku podráždění a škodlivých vlivů prostředí. Účinné antioxidanty pomáhají předcházet vzniku nových pigmentových skvrn způsobených nadměrnou tvorbou melaninu, která je důsledkem podráždění. Jemné složení obsahuje vylepšenou směs antiiritantů a látek, které pomáhají podpořit funkci kůže coby bariéry kvůli lepší ochraně před poškozením v důsledku podráždění.Dostatečně jemné pro každodenní použití, může se používat dlouhodobě.
Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť.
Even Better Correcting Lotion 7ml - Hydratační krém
Pomáhá sjednotit tón pleti a chrání před vznikem dalších tmavých skvrn a nejednotného tónu pleti. Pokročilá prozařující směs houbových kvasinek pomáhá rozložit existující tmavé skvrny na mikročástice "prachu" a exfoliační složky je pak odstraní. Poskytuje širokospektrální sluneční ochranu před UVB/UVA zářením.
Použití: Aplikujte každé ráno na čistou pleť obličeje.
7 Day Scrub 30ml - Pleťový peeling
Jemný pleťový peeling dokonale odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky. Lehké složení odstraňuje přebytečný maz a poskytuje pleti potřebnou hydrataci. Po použití bude Vaše pokožku čistá, svěží a jemná.
Použití: Aplikujte jemnou masáží na pleť. Poté důkladně opláchněte.
Bag


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.