Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Prada Prada Amber

Pro ženy

Prada Prada Amber

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Moderní, ženská, omamná. Těmito slovy je možné popsat dámskou parfémovanou vodu Prada Prada Amber, která je navržena tak, aby podtrhla váš sex-appeal. Luxusní orientálně-dřevitá vonná kompozice, jíž vévodí aroma prosluněného jantaru, byla na trh uvedená již v roce 2004. Ani dnes však neztrácí na své oblibě. Parfémovaná voda, ukrytá v elegantním flakonku, se díky svému hřejivému nádechu hodí zejména na denní nošení v chladnějších měsících a na večerní nošení.

Proč zvolit dámskou vůni Prada?

Svrchní akordy propojují estragon, zelené akordy, svěží bergamot a ovocné noty. Srdce bije v rytmu sladkého medu, karafiátu, ylang-ylang, jasmínu a růže. Základem se rozeznívá intenzivní aroma jantaru spolu s pačuli, benzoinem, hřejivým santalovým dřevem, lahodnou vanilkou, dubovým mechem a smyslným pižmem.

Poznejte i další orientálně-dřevité vůně pro ženy

Vůně založená na spojení akordů typických pro Orient a hřejivých dřevitých not ženám neobyčejně sluší. Důkazem jsou kromě parfémované vody Prada Prada Amber také další orientálně-dřevité vonné kompozice. Například parfémovaná voda Thierry Mugler Alien nebo parfémovaná voda Emanuel Ungaro Ungaro.


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.