Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Balmain Extatic

Pro ženy

Balmain Extatic

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Parfémovaná voda Balmain Extatic symbolizuje spojení odvahy a elegance, dvě kritéria, která charakterizují všechny Balmain parfémy. Ukrývá v sobě překvapivé spojení sladce květinových tónů s orientálními složkami, které vytváří opojnou extázi pro vaše sebevědomé já. Nadchnete se pro kombinaci nevšedně intenzivního aroma, které se za vámi bude nést.

Počátečními akordy jsou noblesní růže, osmathus a šťavnatá hruška, které vytvoří příslib luxusu hned s prvním přivoněním. Květinovému srdci Extatic vévodí exotická orchidej navozující chuť afrodiziakální čokolády, která je ještě doladěna nočním jasmínem a kosatcem. Nakonec vás pohltí dřevité tóny nakombinované s amyrisem a kůží, což vystřelí výsledný koncept na vlnu neodolatelnosti.

Buďte atraktivní a žádaná, parfémovaná voda Extatic od Balmain vám dodá žádaný sexappeal. Je ideální pro sebevědomou ženu, která za sebou ráda nechává stopy. Hodí se do chladnějších dnů, kdy vás skvěle zahřeje. Rozehřejte i muže ve vašem okolí, s Balmain Extatic budete uhrančivá a sexy a každý z nich bude chtít rozlousknout to něžné tajemno, které vás bude s touto vůní obklopovat.


Hodnocení

5 z 5
Aritmetický průměr ze 2 udělených hodnocení.
Radka, Praha
19. 9. 2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Úžasná sladko dřevitá vůně, není těžká a fakt vydrží dlouho.

KladyLehká sladká vůně Je super úžasná Myslím že je vhodná pro dívky i zeny

Přemysl, Olomouc
2. 12. 2021

Recenze nakupujícího heureka.cz

Překvapivě příjemná vůně, a vzhledem k tomu, že vzorek byl za skoro zábavnou cenu, vyplatil se dvojnásobně.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.