Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Le Petit Marseillais

10 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Příběh značky Le Petit Marseillais se začal psát v roce 1980, když se Bernard Lengellé, tvůrce značky, procházel uličkami trhu v Avignonu uchvácený barvami a vůněmi a také stánkem s tradičním marseillaiským kostkovým mýdlem. Probudila se v něm touha udělat z mytí chvíle potěšení a tak si osvojil tradiční marseilleský postup výroby mýdla. Vytvořil rostlinný základ, který obohatil o barvy a vůně Provence. Mýdlo nakrájené na malé kostky pojmenoval dle staré zapomenuté značky: Le Petit Marseillais.

Jaká je její receptura?

Vezměte slunečné podnebí, idylickou zeměpisnou polohu a lásku místních pěstitelů a získáte výjimečné přírodní ingredience. Blahodárné účinky přírody, emocí a potěšení smyslů – to by mohla být definice Provence. Je proto zcela přirozené, že ve svých výrobcích značka Le Petit Marseillais upřednostňuje suroviny z tohoto regionu. Stačí se vydat na cestu.

Značka nese krásné logo, na počest Provence a marseilleského mýdla, se zasněným námořníkem hledícím k obzoru, jako symbol cestování a optimismu.

Novodobá historie

V roce 1986 se značka Le Petit Marseillais dočkala rozkvětu když ji koupily laboratoře Vendôme a uvedly ji do masové distribuce. Nyní jsou produkty plné prosluněných ingrediencí z jihu Francie nabízeny nejen ve Francii, ale i na mezinárodních trzích. Brzy si značka Le Petit Marseillais získala velkou oblibu Francouzů, které se těší dodnes! Le Petit Marseillais neustále rozšiřuje svou nabídku pečujících produktů a znovu a znovu vás přenáší do srdce přírody, do země na jihu, na pobřeží Středozemního moře...

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.