Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Bruno Banani Dangerous Man

Pro muže

Bruno Banani Dangerous Man

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Objevte pánskou toaletní vodu Bruno Banani Dangerous Man, která přímo vybízí k flirtu a něžnému svádění. Dřevitě-kořeněná vůně se svěžím nádechem citrusů v sobě ukrývá smyslnost, vzrušení a divokost nespoutaného mládí. Vaše okolí okouzlí příjemná a přátelská kompozice vhodná pro jakoukoliv příležitost ať už je den nebo noc. Nechte se i vy zlákat erotickou vůní Dangerous Man z roku 2012 pro mladé a dynamické muže.

Nebezpečně svůdná vůně Dangerous Man

Toaletní voda pro muže Bruno Banani Dangerous Man se otevírá svěžími citrusy, z nichž je nejvíce výrazná čerstvá mandarinka. Vůně se rozvíjí do kořeněného aroma, kterému vévodí pikantní pepř vnášející do celé kompozice drzý a vášnivý impuls. A když citrusové tóny ustupují do pozadí, přihlásí se o slovo hřejivý dotek cedrového dřeva.

Bruno Banani Dangerous Man zdůrazní váš sex-appeal

Lehké aroma toaletní vody Dangerous Man je zabaleno ve zkoseném flakonku, který je typický pro vůně značky Bruno Banani. Lahvičku černé barvy s vystouplým plamenem zdobí chromované prvky. Její precizní design je přesným odrazem energetizující a sexy vůně skrývající se uvnitř. Rozehrajte svou hru svádění s toaletní vodou Dangerous Man.


Hodnocení

5 z 5
Aritmetický průměr z 1 uděleného hodnocení.

Tento produkt zatím nemá žádné textové hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.