Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Masaki Matsushima Fluo

Pro ženy

Masaki Matsushima Fluo

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Hravý flakonek, který vám vyčaruje úsměv na tváři a podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice – to jsou hlavní přednosti dámské parfémované vody Masaki Matsushima Fluo, jež spatřila světlo světa v roce 2010. Vůně, jež se stane dokonalým doplňkem do teplých jarních a letních měsíců, pochází z dílny nadaného parfuméra Jeana Jacquese. Získá si tato optimistická parfémovaná voda i vás?

Jaké vonné noty dámská vůně Masaki Matsushima přináší?

Svrchní akordy patří svěžímu grapefruitu, mučence a citrusu kumquat. Srdci dominuje aroma sladké nektarinky v doprovodu lotosu a pivoňky a základ charakterizuje smyslné pižmo.

Co o vůni pro ženy Masaki Matsushima Fluo říkají zákazníci?

To, že s vůní parfémované vody pro ženy Masaki Matsushima Fluo neuděláte krok vedle, dokazují zákaznické recenze. Jeden ze zákazníků například o vůni říká: „Zajímavá kombinace lehčí vůně s originálními tóny umožňuje použití pro všední dny i mimořádné příležitosti. Po vyzkoušení jiných parfémů, se kterými jsem byla také spokojena, jsem se k Masaki Fluo vrátila. Tak nějak se mi "vryl do paměti". Že jde o dobrou volbu, potvrdilo i mé okolí.“


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.