Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

OPI

5 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Profesionální značka OPI, která je spojována s luxusní péčí o nehty, na trhu působí více než 30 let. Značka OPI byla založena v Los Angeles Georgem Schaefferem a původně začínala s výrobou dentálních materiálů. Materiály, které se používaly v dentálním průmyslu a také v průmyslu v oblasti nehtů byly velmi podobné, a tak značka OPI představila světu první vysoce kvalitní akrylový systém. První produkt z oblasti péče o nehty byl nejdříve určen do nehtových studií, později se však značka dostala až k zákaznicím a byla určena i pro domácí péči o nehty.

Dokonalá péče o nehty

Značka OPI je v současné době prodávána ve více než 100 zemích světa a ročně vyprodukuje více než 50 milionů přípravků. Výrobky OPI nejsou testovány na zvířatech. V sortimentu této uznávané značky najdeme nejen laky na nehty a výživné oleje na nehty, ale také krémy na ruce.

Laky oblíbené celebritami

Laky OPI se vyznačují vysokou odolností a širokým výběrem barev, který kromě limitovaných edicí nabízí 200 stálých odstínů. Značku OPI si zamilovaly také známé celebrity jako například Serena Williams, Katy Perry či sestry Kardashianovy.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.