Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Dermalogica

26 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Objevte pleťovou péči, která místo planých slibů nabízí opravdové výsledky! Seznamte se s kosmetikou bez zbytečných dráždivých složek. Získejte dokonale zdravou pleť s americkou kosmetikou Dermalogica.

Kosmetika Dermalogica: Volba #1 v profesionální péči o pleť

Značku Dermalogica založila v 80. letech pleťová terapeutka Jane Wurwand. Její citlivá a problematická pleť v té době snesla málokterou kosmetiku, a proto se rozhodla přijít s vlastní kosmetickou péčí, která pleti navrátí zdraví. Při vývoji pleťových krémů, sér, masek, čisticích a dalších přípravků se striktně vyhýbala dráždivým složkám a v recepturách se inspirovala nejnovějšími vědeckými poznatky. Vznikla tak pleťová péče na pomezí kosmetiky a farmacie, která efektivně přispívá ke zdraví pokožky. Inovativní přístup si okamžitě získal zástupy příznivců a dnes můžete najít kosmetiku Dermalogica ve více než 100 000 salonech pleťových terapeutů po celém světě.

Pleťová péče na celý život

Jakmile vyzkoušíte značku Dermalogica, možná to bude láska na celý život. Oddejte se i vy vášni pro zdravou pleť a pečujte o svou pokožku s touto oblíbenou značkou profesionálů. Dermalogica přináší efektivní řešení pro každý typ pleti.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.