Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Christian Dior Hydra Life Pro-Youth Protective Creme SPF15

Pro ženy

Christian Dior Hydra Life Pro-Youth Protective Creme SPF15

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Kosmetika řady Christian Dior Hydra Life poskytuje ochranu pleti, hydratuje ji a napomáhá udržet její přirozenou vlhkost.

Produkty řady Dior Hydra Life obsahují vysoké koncentrace přírodních složek pro vaše koncentrované smyslové potěšení. Dior Hydra Life nabízí hydrataci nové generace díky novým vzorcům, které pomáhají aktivovat přirozenou obranyschopnost pokožky. Silnější a jasnější každý den, vaše pokožka bude tak přirozeně krásná, že ji nebudete chtít upravovat ani zakrývat.

Čistěte a připravte Čisticí produkty řady Dior Hydra Life jsou navrženy tak, aby eliminovaly špínu, mrtvé kožní buňky, nečistoty a stopy make-upu, které se na povrchu pokožky udrží, což usnadňuje její správnou hydrataci. Tyto základní techniky pleť připraví a zvýší její vnímavost k následné péči o pleť a make-upu.

Aktivujte Produkty péče o pleť řady Dior Hydra Life jsou plné ingrediencí, které cíleně pomáhají udržovat a posilovat mladistvý potenciál pokožky. Zároveň respektují její přirozenou rovnováhu a zahalují ji do potěšení a pohodlí.

Zatímco dnes odhalují krásu vaší pokožky, tvoří produkty řady Christian Dior Hydra Life její krásu na zítřek.


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.