Slabá fixace,
VeganANO,
Cruelty freeANO,
Zaměřeníobjem, krepatění, lesk,
318 Kč
127,20 Kč / 100 mlAlfaparf Milano Semi Di Lino StyleCare Amplifying Mousse 250 ml je revoluční lehká objemová pěna, která spojuje dokonalý styling s kvalitní péčí o vlasy. Toto inovativní složení je obohaceno o výtažky ze lněných semínek, které dodávají vlasům nejen potřebnou výživu, ale také přirozený lesk. Díky technologii Urban Defence Pro chrání vlasy před škodlivým znečištěním a volnými radikály, což zajišťuje, že vaše vlasy zůstávají zdravé a krásné. Pěna poskytuje dlouhotrvající objem bez zatížení, takže vaše účesy budou vypadat svěže a plně.
Atmosféra, kterou tato pěna vytváří, je plná energie a elegance. Představte si, jak se vaše vlasy s každou aplikací stávají pružnějšími a lesklejšími, s objemem, který přitahuje pozornost. Alfaparf Milano je značka, která je známá svou oddaností kvalitě a inovacím, a tato pěna není výjimkou. Vyzařuje pocit luxusu a péče, ať už se chystáte na večerní událost nebo chcete jen oživit svůj každodenní vzhled. S touto pěnou získáte nejen krásné vlasy, ale také pocit sebevědomí, který s nimi přichází.
Tento produkt je ideální pro každodenní použití a je vhodný pro všechny typy vlasů. Je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout objemných účesů bez kompromisů v oblasti péče o vlasy. Ať už se chystáte na pracovní schůzku, večírek s přáteli nebo jen procházku městem, Alfaparf Milano StyleCare Amplifying Mousse vám umožní vytvořit účes, který vás bude reprezentovat s důvěrou. Použití je snadné – stačí pěnu nanést do vlhkých vlasů a poté upravit podle potřeby, což z ní činí ideálního společníka pro vaše každodenní stylingové rituály.