Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Jean Paul Gaultier Scandal

Pro muže

Jean Paul Gaultier Scandal

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Jean Paul Gaultier Scandal

Další produkty z řady

Jean Paul Gaultier Scandal

584 Kč

Hledáte vůni, která nenechá vaše okolí chladným? Pak je právě pro vás určená pánská toaletní voda Jean Paul Gaultier Scandal, jež našla svou inspiraci v nezaměnitelné atmosféře boxu a v okamžiku, kdy boxeři vstupují do ringu. Orientálně-dřevitá vůně byla na trh uvedena v roce 2021 a získá si vás nejen svou vonnou kompozicí, ale také výjimečným designem flakonku s uzávěrem ve tvaru koruny. S touto vůní, vhodnou především na denní nošení v chladnějších dnech a na večerní nošení, se totiž budete cítit doslova královsky.

Proč sáhnout po pánské vůni Jean Paul Gaultier?

Svrchní noty propojují aroma šalvěje muškátové společně s osvěžující mandarinkou. Srdci dominují akordy karamelu, jež do vůně vnáší sladký nádech, spolu s tonkou. Základ charakterizují noty vetiveru.

Ženy potěší stejnojmenná dámská vůně

Pánská toaletní voda Jean Paul Gaultier Scandal má také svůj stejnojmenný dámský protějšek. Parfémovaná voda pro ženy Jean Paul Gaultier Scandal propojuje akordy gardénie, lahodného zlatavého medu a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2017 a je zabalená v jedinečném flakonku s uzávěrem, ze kterého trčí dámské nohy.

Výrobce
PUIG
Adresa
Plaça Europa, 46-48, 08902 Barcelona, Spain
Kontakt
www.puig.com
Bezpečnostní informace
Hořlavé.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.
Zákaz kouření.
Chraňte před přímým slunečním zářením.
Pouze k zevnímu použití.
Zabraňte kontaktu s očima.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.