Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Chloé Chloé

Pro ženy

Chloé Chloé

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Chloé Chloé

Další produkty z řady

Chloé Chloé

Parfémovaná voda Chloé Chloé

10 ml|20 ml|30 ml|50 ml|75 ml|100 ml|125 ml|150 ml

od 416 Kč

Nechte se svést jemnou mlhou růží v dámské toaletní vodě Chloé od luxusní oděvní značky Chloé. Snoubí v sobě francouzský šarm s elegancí a přitom si zachovává mladistvou nevinnost. Uznávaní parfémáři Michel Almairac a Sidonie Lancesseur vytvořili květinovou vůni Chloé v roce 2015 jako přepracovanou verzi stejnojmenné toaletní vody z roku 2009. Vzhled flakonku je inspirován oděvním průmyslem. Jeho sklo připomíná plisování a hrdlo zdobí bílá mašlička.

Toaletní voda Chloé ukrývá kytici bílých růží

S toaletní vodou pro ženy Chloé Chloé budete mít pocit, že trávíte celý den v nejkrásnější květinové zahradě. I když vás zpočátku překvapí silné citrusové tóny, které má na svědomí bergamot s citronem, po krátké chvilce se uklidní a zjemní. Nastoupí svěží květinová vůně, velmi čistá a krémová. Získáte vzdušnou růži a omamnou magnolii spolu s bavlníkovým květem. Celou kompozicí se prolíná jen nenápadný nádech pižma jako harmonický podkres pro ozvláštnění vůně.

V objetí vůně Chloé

Hledáte vůni pro jarní a letní měsíce, která podtrhne vaši romantickou duši? Tak jste ji právě objevila v toaletní voda Chloé. Nádherně se rozvine pod dotekem hřejivých slunečních paprsků. Vykouzlí vám úsměv na rtech a pocítíte příliv štěstí. Zamilujete si nejen její svěží vůni, ale také dlouho výdrž na vaší kůži. Stane se vaším spojencem v každém okamžiku vzrušujícího i zcela všedního dne.


Hodnocení

5 z 5
Aritmetický průměr z 6 udělených hodnocení.
Jana, Mikulov na Moravě
9. 2. 2022

Recenze nakupujícího heureka.cz

Byl to dárek pro sestru a veliká spokojenost

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.