Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Chanel Cristalle Eau Verte

Pro ženy

Chanel Cristalle Eau Verte

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Ženskost, čistota, elegance. To jsou slova, která jsou nerozlučně spojená s luxusní dámskou toaletní vodou Chanel Cristalle Eau Verte, jež je stejně neodolatelná jako procházka přírodou ozdobenou teplými paprsky slunce. Tato vůně svou inspiraci našla právě v zálibě Gabrielle Chanel pobývat venku pod širým nebem. Květinově-zelená vonná kompozice z dílny světoznámého parfuméra Jacquese Polga byla na trh uvedená v roce 2009 a nejlépe vás ozdobí v teplých jarních a letních měsících.

Čím vám vůně pro ženy Chanel vyrazí dech?

Svrchní tóny jsou synonymem svěžesti, propojují totiž osvěžující citron a bergamot. Srdce náleží omamným květinám v podobě neroli a magnolie a základem se rozeznívá trio jasmínu, kosatce a nebezpečně smyslného pižma.

Co o dámské vůni Chanel Cristalle Eau Verte říkají zákazníci

Toaletní voda pro ženy Chanel Cristalle Eau Verte patří k vůním, na které zákazníci nešetří chválou. To dokazuje i jedna z recenzí: „Chanely se nedají s ničím srovnávat - jsou bohatě propracované a vůně je taková navrstvená, nic jednoduchého, co se zvrhne v aceton. Je to jako srovnávat hezky vybroušené sklíčko s diamantem. Eau Verte je nejkrásnější citrusová vůně, co jsem měla. Jemná a určitě vhodná i jako dárek naslepo.“


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.