Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine

Pro muže

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Ponořte se do hlubin moře s pánskou toaletní vodou Bvlgari Aqva Pour Homme Marine. V jednoduchém modrém flakonku se stříbrným víčkem na vás čeká aromaticko-akvatická vůně stvořená pro horké letí dny, kdy vám přinese lehce ochlazující pocit. Za jejím zrodem stojí známý parfémář Jacques Cavallier, který se nechal inspirovat přirozenou svěžestí a sílou oceánu. Už od roku 2008 je toaletní voda Aqva Pour Homme Marine oblíbeným doplňkem charismatických mužů se zdravým sebevědomým.

Vůně Aqva Pour Homme Marine ukrývá aromatické vodní tóny

Toaletní voda pro muže Bvlgari Aqva Pour Homme Marine se vám zpočátku představí citrusovou svěžestí grapefruitu a mandarinky s pomerančem. Pozvolna se začne promítat vůně neroli v doprovodu mořských řas. Celou kompozicí prostupují čerstvé vodní tóny se svou lehkou slaností. A v závěru si povšimnete cedrového dřeva s ambrou, které dodávají vůni Aqva Pour Homme Marine neotřelé vyznění.

Vsaďte na toaletní vodu Aqva Pour Homme Marine

Pod teplými slunečními paprsky vám vůně Aqva Pour Homme Marine předvede své kouzlo v plné síle. Jediným přivoněním vás přenese na tropický ostrov s palmami a křišťálově čistou vodou, pozvedne náladu a vytvoří pohodovou atmosféru. Zažijete s ní pocit svěžesti a nabije vás energií v každé situaci vašeho dne. Toaletní voda luxusní italské značky Bvlgari probudí vaše mužské já a zajistí pozornost žen.


Hodnocení

4.1 z 5
Aritmetický průměr z 5 udělených hodnocení.
Anonymní
5. 11. 2016

Recenze nakupujícího heureka.cz

velmi mi voní, mám rád svěží vůně, ne takové ty těžké

Kladykrásná svěží vůně, dobrá cena, hezké balení

Záporynic

Anonymní
25. 8. 2016

Recenze nakupujícího heureka.cz

viz pro

Kladysvěží, nevtíravá, příjemná, dost dlouho vydrží

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.