Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Sachajuan

47 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Dosáhnout krásných a zdravých vlasů můžete jednoduše. Jak? Za pomocí vlasové kosmetiky švédské značky Sachajuan, jejíž filosofie je založená právě na jednoduchosti, srozumitelnosti a funkčnosti. Příběh této značky se začal psát již v roce 1997, kdy dva talentovaní kadeřníci – Sacha Mitic a Juan Resenlind otevřeli ve Stockholmu kadeřnický salon Sachajuan. Tento salon se rychle zapsal do povědomí lidí jako jeden z nejlepších salonů ve Švédsku. Zájem ze strany médií tak na sebe nenechal dlouho čekat a nadaní kadeřnicí byli osloveni známými magazíny jako je Vogue nebo GQ, aby pro ně při focení modelek stylovali vlasy. V roce 2004 pak představili svou vlastní exkluzivní značku vlasové péče. Nezůstali však jen u vlasové kosmetiky, svět obohatili i o oblíbené tělové řady.

Sachajuan: Jednoduchá péče o vlasy s profesionálními přípravky

Značka Sachajuan věří, že by péče o vlasy měla být co nejjednodušší, proto navrhuje produkty, jež se snadno používají a obsahují pouze přísady, které jsou nezbytné pro krásu vlasů. Vlasová kosmetika Sachajuan je založená na unikátní technologii Ocean Silk. Ta byla vyvinutá z různých druhů mořských řas. Jak mořské řasy o vlasy pečují? Dodávají jim tolik potřebnou vlhkost, oslnivý lesk a navrací jejich přirozenou krásu. Za zmínku rozhodně stojí i design obalů produktů, jež opět vsází na minimalismus.

Profesionální výsledek u vás doma

Výjimečnou vlasovou péči si můžete dopřát nejen ve špičkových kadeřnických salonech, ale i u sebe doma. Sortiment značky Sachajuan je opravu bohatý a každý si vybere přípravky, jež odpovídají jeho typu vlasů, ať už se jedná o suché vlasy nebo třeba vlasy kudrnaté. V nabídce této proslulé značky najdete například kvalitní šampony a kondicionéry. Samozřejmě nechybí ani pečující masky na vlasy nebo obnovující vlasové oleje a praktické suché šampony. Krásné vlasy jsou jednoduše ve vašich rukou.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.