Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Purol

15 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Značku Purol, jejíž příběh se začal psát již před více než 110 lety, založil v roce 1903 Andries Mijnhardt v Holandsku. Andreies Mijnhardt se nejdříve soustředil na výrobu léčebných přípravků, později začal vyrábět také mýdla a krémy s léčivými regeneračními účinky. Za více než 110 let firma Purol ušla dlouhou cestu, ale stále patří mezi značky, jejíž produkty mají své místo v domácnostech po celém světě.

Zázrak jménem Purol

Mezi jeden z nejznámějších produktů značky Purol patří mast Purol Salve, která si poradí se suchou kůží, prasklinami i vyrážkou. Kapička léčivé masti dokáže zázraky. V průběhu let značka Purol představila další produkty, které jsou registrované jako léčebné přípravky v oblasti péče o pleť.

Purol, vysoké hodnoty i prvotřídní kvalita

Značka Purol je věrná hodnotám, na kterých si od začátku vzniku zakládá. Nabízí přípravky, které zjemňují, chrání, vyživují, zklidňují a rozmazlují pokožku. To vše bez zbytečných sloganů, přidané parfemace a nesplnitelných slibů. Purol je tradiční holandská značka, která má své věrné zákazníky díky vysoké kvalitě produktů i svému jedinečnému přístupu.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.