švestka, kardamom, levandule, bergamot, citrusy, zelené tóny
Srdcemuškátový oříšek, růže, skořice, fialka, jasmín
Základkůže, oud, kadidlo, cedr, pačuli
Druh vůněcitrusová
4 560 Kč
4 560 Kč / 100 mlHalfeti Leather od Penhaligon's je kožený parfém pro ženy i muže, který odhaluje temnou a ohromující stránku luxusu. Uveden na trh v roce 2020, tato vůně je mistrovským dílem renomovaného parfuméra Christiana Provenzana. V samém srdci tohoto parfému se snoubí bohaté ovocné tóny švestky s osvěžujícím nádechem bergamotu, citrusů a zelených akordů, čímž se vytváří vskutku fascinující úvod. Doplňuje je kořeněná levandule a kardamom, které přidávají chuťovku na komplexnosti, zatímco střední tóny, spojené s muškátovým oříškem, růží, skořicí a kuminem, darují vůni teplou kořeněnou a květinovou strukturu, obohacenou o jemné nuance fialky a jasmínu.
Atmosféra vyzařující z Halfeti Leather je temná a oslnivá, evokující tajemství a intenzivní smyslnost. Je to vůně, která si vykouzlí obraz elegantního večerního shromáždění, kde každá poznámka vzbuzuje zvědavost a fascinaci. Tato parfémová kompozice je jako pozvání do světa, kde luxus a exotika splývají s hloubkou a charismatem. S každým nádechem se odhalují nové dimenze, které dolní tóny kůže, oudového dřeva a kadidla umocňují, a vytvářejí tak silnou a nezapomenutelnou přítomnost.
Halfeti Leather je ideální volbou pro specializované večerní akce, setkání pod hvězdami či romantické chvíle, kdy chcete oslnit svou silnou a sebevědomou aurou. Je to perfektní parféma pro chladnější dny a noci, kdy si přejete, aby váš odkaz zůstal nezapomenutelný. Tento parfém je určen pro ty, kteří se nebojí vybočit z davu a chtějí vyniknout svou neodolatelnou a tajemnou atmosférou.