Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite

Pro ženy

Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite je inovativní vůně od značky Givenchy pro rok 2015. Givenchy představuje nový rituál v používání parfému. Parfém Ange ou Demon Le Parfum a koncentrovaná vůně Accord Illicite jsou dokonalou souhrou svůdnosti, krásy a intenzivních prožitků.
Vášnivá vůně Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite představuje příběh plný smyslnosti, svůdnosti a ženské krásy. Elegantní kompozice propojuje svěží ovocné tóny, které jsou doplněny jemnými květinami, intenzivní vůní kůže a pačuli.
Koncentrované tóny Accord Illicite zintenzivní celkový požitek z vůně. Tajemná vůně v sobě ukrývá vzácné a zakázené akordy vůně Ange ou Demon Le Parfum, které probudí všechny Vaše smysly. Ucítíte vůni vanilky, pačuli a kůže feline. Dopřejte si svůdné tóny parfému Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite a okouzlete své okolí. S vůní Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite se budete cítit neodolatelně a velmi žensky. Použití: Parfém Ange ou Demon Le Parfum nanášejte na pulzující místa na těle, jako je zápěstí, šíje atd. Poté naneste pár kapek koncentrované vůně Accord Illicite. Právě tyto koncentrované tóny svůdnosti, vášně a krásy zintenzivní prožitek z vůně.


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.