Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Opalescence

2 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Americká značka Opalescence je považovaná za globálního lídra v oblasti profesionálního bělení zubů. Za více než 30 let jejího působení na trhu rozzářila napříč světem přes 100 milionů úsměvů. Pokud tedy i vy toužíte po vybělení zubů v pohodlí domova, produkty značky Opalescence, které doporučuje i odborná veřejnost, by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

Opalescence: Rychlá cesta k bílým zubům

Značka Opalescence nabízí produkty, díky nimž snadno dosáhnete vytouženého výsledku – tedy dokonale bílých zubů. Sortiment zahrnuje bělící gely, zubní kartáčky a také oblíbené zubní gely. Veškeré produkty jsou velmi účinné, zároveň jsou však bezpečné, takže se vůbec nemusíte obávat, že by došlo k poškození vašich zubů.

Vyzkoušejte i vy bělící pasty Opalescence

Mezi nejoblíbenější produkty značky Opalescence patří bělící pasty, z nichž některé jsou vhodné i pro citlivé zuby. Zuby viditelně bělí například zubní pasta Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste. Ta také zuby chrání před vznikem zubního kazu, udržuje zdravou ústní dutinu a vyznačuje se chladivou mátovou příchutí.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.