Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Mario Badescu

12 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Příběh americké značky Mario Badescu, jež svět obohatila o desítky kvalitních produktů pečujících o pleť a pokožku těla, se začal psát v New Yorku již v roce 1967. V této době chemik a lékárník Mario Badescu, jež se narodil v Rumunsku, začal ve svém newyorském bytě provozovat kosmetický salon v evropském stylu. Tento salon měl tak obrovský úspěch, že ho začaly vyhledávat i hollywoodské celebrity. Mario Badescu péči o pleť založil na analýze pleti a jejího typu. Jeho filosofií je, že by měla být péče o pleť jednoduchá, jemná a účinná. A právě účinné složení kosmetických produktů se postaralo o obrovský úspěch značky.

Mario Badescu: Účinná péče o pleť i pokožku

Značka Mario Badescu na trhu působí již déle než 50 let a dodnes využívá poznatky jejího zakladatele, který při ošetření pleti ve svém salonu využíval čerstvé ovoce, rostlinné látky a další přírodní ingredience. Produkty Mario Badescu vás však zaujmou nejen svým složením, ale také minimalistickými obaly. Přípravky nejsou testované na zvířatech a řada z nich je veganských.

Kvalitní přípravky pro všechny typy pleti

Sortiment americké značky Mario Badescu s evropskými kořeny je opravdu bohatý. O svou pleť můžete pečovat s pomocí vysoce kvalitních hydratačních sér, denních pleťových krémů, čisticích gelů, pleťových vod nebo očních krémů a čisticích olejů. V nabídce nechybí ani oblíbené dárkové kazety, jež obsahují hned několik produktů. Tyto kazety jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí dopřát své pleti komplexní péči nebo hledají skvělý dárek pro své blízké.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.