Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Kosmetické štětce

106 produktů

Filtr

Značka
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Přejete si, aby byl výsledek po líčení co nejdokonalejší? Spolehněte se na kvalitní štětce, s nimiž bude váš make-up působit perfektně. V naší nabídce nechybí štětce pro tekutý make-up, na tvářenku, na pudr, na oční stíny, na rty, na konturování ani praktické sady štětců. Za zmínku stojí také praktický pomocník pro rychlé čištění štětců.

Jaký štětec zvolit?

Štětce s přírodními nebo nylonovými vlákny se nejlépe hodí pro nanášení pudru, tvářenky nebo stínů. U mastnějších líčidel, k nimž patří make-up, rtěnka a korektor, oceníte štětce ze syntetických vláken, které jsou tužší a lépe líčidla roztírají.

Jaké štětce by vám neměly ve výbavě chybět?

Bezchybného líčení dosáhnete díky štětci na make-up, ten se vyznačuje tím, že má husté štětiny umístěné blízko u sebe a má buď zkosený, nebo rovný tvar. Štětce na pudr jsou oproti štětcům na make-up větší, hustější a jsou kulaté. Co se týče štětců na konturování, volte ty, které jsou velmi husté a mají jemné štětinky. Štětce na oční stíny se zase vyznačují tím, že jsou tenké a velmi jemné, při líčení vám jistě přijde vhod také hřebínek na řasy a obočí.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.