Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

La Prairie

7 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

La Prairie tato švýcarská značka proslula velmi kvalitní kosmetikou s omlazujícími účinky pro ty nejnáročnější zákazníky.

Švýcarský lékař Paul Niehans, brilantní absolvent univerzity v Curychu, založil na nedotčeném břehu švýcarského jezera Leman, kliniku La Prairie s jediným cílem: nabídnout cestu k omlazení. Po letech výzkumu učinil v roce 1931 na klinice La Prairie průlomový objev založený na využití buněčné terapie – jeho výsledky byly ohromující. Jeho věhlas se nenápadně šířil do elitních vrstev společnosti, mezi umělce, do královské rodiny a mezi světové vůdce. Klinika La Prairie se brzy stala svatyní omlazení - místem, kde se zastavil čas. Tatáž troufalost charakterizovala značku La Prairie od samého počátku. Inspirována klinikou La Prairie vytvořila exkluzivní Cellular Complex, který je přísně střeženým tajemstvím značky. Při dalším vývoji vytvářela značka La Prairie revoluční přípravky péče o pleť s pomocí nejcennějších ingrediencí - bohatého kaviáru, vzácné platiny a zlata - La Prairie povýšila vědu na umění.

La Prairie i nadále pokračuje v této tradici umění a průkopnické dokonalosti, spojení švýcarské přesnosti, vědeckých inovací, jedinečných přísad a důvtipu přináší luxusní přípravky péče o pleť, jejichž omlazující účinek Vás ohromí.

Dopřejte si luxusní péči kosmetiky La Prairie, odměnou Vám bude krásná a zdravá pleť a mladistvý vzhled.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.